Saxa Predator Pro 58lbs 54'' + MaxLi Lithium - Saxa-elektromotorer - 940800-020-M60AH - 1
Saxa Predator Pro 58lbs 54'' + MaxLi Lithium - Saxa-elektromotorer - 940800-020-M60AH - 2
Saxa Predator Pro 58lbs 54'' + MaxLi Lithium - Saxa-elektromotorer - 940800-020-M60AH - 3
Saxa Predator Pro 58lbs 54'' + MaxLi Lithium - Saxa-elektromotorer - 940800-020-M60AH - 4
Saxa Predator Pro 58lbs 54'' + MaxLi Lithium - Saxa-elektromotorer - 940800-020-M60AH - 5
Salg -27%
Opptil -22%
Prisen gjelder inntil videre
Velg Tilbehør - Batteri
-22%
Prisen gjelder inntil videre
12V 60Ah
  • Midlertidig utsolgt ? Kontakt kundeservice for tilgjengelighet
-24%
12V 80Ah
-27%
12V 100Ah
Saxa Predator Pro 58lbs 54'' + MaxLi Lithium er en perfekt pakke som inneholder alt du trenger for effektiv og langvarig bruk av baugmotor. Denne pakken kombinerer Saxa Predator Pro baugmotor, det moderne MaxLi Marine litiumbatteriet, Saxa Predator Quick Release Bracket hurtigfeste, en 60A vanntett automatsikring og Marinco sin høykvalitets strømkontakt.
Saxa Predator Pro 58lbs 54''
MaxLi Marine 12V LiFePO4 litiumbatterier
  • 60Ah: Passer for en lang fiskedag.
  • 80Ah: Et utmerket valg hvis du trenger lengre brukstid.
  • 100Ah: Med én lading kan du klare deg gjennom hele fiskehelgen.
Saxa Predator Quick Release Bracket
60A vanntett automatsikring
Marinco strømkontakt
Marinco sin høykvalitets strømkontakt sikrer pålitelig strømoverføring og enkel tilkobling i båten din. Dette er den såkalte mer robuste og høykvalitets Marinco 70A kontaktmodellen.